Kabiny

Posiadamy
największy wybór kabin i dodatków

Doświadczenie nauczyło nas jakie rozwiąznia najlepiej sprawdzają się w łazienkach naszych klientów. Nasza oferta kabin jest skrojona tak że każdy znajdzie coś dla siebie.

Idea KDD

szczegóły

EOS DWB

szczegóły

Fuenta KDD-B

szczegóły

Evo DW

szczegóły

Torrenta KDJ

szczegóły

Arta KDJ I

szczegóły

Carena DWJ

szczegóły

Premium Plus A1700

szczegóły

Modo II Black

szczegóły

Essenza PTJ

szczegóły

Akcesoria

Wybierając kabine, przy zamówieniu warto uwględnić praktyczne dodatki.

Wieszak na szybe

Praktyczny wieszak przeznaczony do mocowania na szkle o grubości 6 mm i 8 mm w kabinach bezprofilowych (z serii Modo New, Euphoria Walk-in, Arta, Euphoria, Espera, Idea, Fuenta New, Essenza New, Carena, Almatea, Eos, Eos II, Torrenta, Twist).

Reling na ręczniki

Relingowy wieszak na ręcznik to praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że po zakończeniu prysznica ręcznik znajduje się w zasięgu ręki, a po kąpieli ułatwia jego suszenie. Wieszak montowany jest do szyby za pomocą specjalnej techniki klejenia na etapie produkcji kabiny.

Ściągaczka

Uniwersalna ściągaczka łazienkowa wykonana ze stali nierdzewnej z praktycznym wieszakiem. Przeznaczona do usuwania wody i pary z kabin prysznicowych, płytek i luster. Szerokość ściągaczki 25 cm. W zestawie z uchwytem.

KABINA NA MIARĘ TWOJEJ ŁAZIENKI

Jeżeli aranżacja  łazienki wymaga niestandardowych rozwiązań stwórze je z „Radaway na Miarę”.
Dopasuj kabinę do swojej łazienki.

dowiedz się więcej

PODAJ TYLKO WYMIAR

Jeśli w standardowej ofercie nie znalazłeś produktu w odpowiednim rozmiarze chętnie wykonamy go zgodnie z Twoim życzeniem. Nasz konfigurator ułatwi zamówienie kabiny prysznicowej, drzwi wnękowych lub parawanu dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Proszę wybierz rodzaj produktu, który chcesz skonfigurować.

konfiguruj

INYWIDUALNY GRAWER

Jeżeli chcesz nadać niepowtarzalny design swojej łazience, wygraweruj na szkle kabiny prysznicowej unikalny wzór.

GWARANCJA JAKOŚCI

Technologia grawerowania laserowego jest trwałą technologią nanoszenia motywów na szkło w przeciwieństwie do innych metod, których efekt nie jest tak trwały i wraz z upływem czasu jest mniej widoczny (wzory ścierają się i są intensywne). Wygrawerowany wzór znajduje się zawsze po zewnętrznej stronie, dzięki czemu szkło nie traci właściwości bezpiecznego szkła hartowanego ani łatwości utrzymania w czystości – ochrona szkła przed zabrudzeniem znajduje się od wewnątrz kabiny.

czytaj więcej

Wyceń kabinę

Wypełnij formularz i uzyskaj indywidualną wycenę.

Wpisz numer katalogowy wycenianego produktu (przykład: 386628-03-01L)
Jeżeli nie znasz numeru katalowego wpisz tutaj model kabiny i wymiar jaki Cie interesuje. Pamiętaj że jest różnica między kabiną prawą i lewą.