Przełącz się na filtrowaną wodę.

Przełącz się na filtrowaną wodę.

OMNIRES SWITCH

ŹRÓDŁO ZDROWIA

Krystaliczna czystość na wyciągnięcie ręki – wystarczy przekręcić karbowany pierścień umieszczony na końcu wylewki, by napełnić szklankę wodą pitną o najwyższych walorach smakowych. Zastosowanie wkładu filtrującego DAFI, łączącego technologię węgla aktywnego i żywicy, pozwala na obniżenie zawartości chloru i metali ciężkich, a także redukcję poziomu twardości wody. Oczyszczona woda wzbogacona jest w ważny dla zdrowia potas i zyskuje przyjemny smak.

Bateria jest dostępna w zestawie z systemem filtrowania wody lub osobno, z kompletem uniwersalnych przyłączy pozwalającym na swobodną instalację dowolnego systemu.

ZRÓWNOWAŻONE ROZWIĄZANIE

Mieszacz, którym otwieramy wodę do mycia rąk i naczyń, został wyposażony w technologię COLD START. Dzięki temu strumień domyślnie otwierany jest na wodzie zimnej, co pozwala oszczędzić energię i uniknąć niepotrzebnego zużycia gorącej wody, eliminując jednocześnie zbędną emisję dwutlenku węgla. Grawerowane oznaczenia wody gwarantują instynktowne użytkowanie, a dekoracyjna, karbowana faktura z efektem anti-slip, sprawia, że mokra dłoń nie ześlizgnie się z powierzchni.

BOGACTWO KOLORÓW

Rozbudowana paleta kolorystyczna kolekcji zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala wybrać odcień dostosowany do estetycznych potrzeb każdego projektu. Kolekcja dostępna jest w dziesięciu atrakcyjnych wykończeniach: mosiądz szczotkowany, złoto, złoto szczotkowane, miedź, miedź szczotkowana, biały mat, chrom, nikiel, grafit, czarny mat.

Sprawdź dostępne modele tutaj.